De doubletten
Siebrig Kisjes en Ruud Warmerdam kwamen na een 2-0 achterstand goed terug, 2-6, als het dan na punten over en weer 6-9 wordt laten ze de tegenstanders niet meer dichterbij komen, 6-11 dan 6-13. De eerste winst is binnen. Roelof v.d. Ploeg en Gerrit Hiemstra komen maar niet los van hun tegenstanders, na een 5-2 achterstand pakken ze vier punten 5-6 hierna drie punten en is er een voorsprong 5-9 dan 9-9, waarna de partij in drie mènes wordt afgemaakt 9-13. Annemarie Rietman en Rein Koning lijken bij een 4-11 voorsprong de partij in het slot te gooien maar het wordt 7-11 dan 7-12 hierna 10-12, 11-12, 12-12. Wordt de tussenstand 1-2 of 0-3 voor Boulegoed? Er wordt met 12-13 gewonnen en de stand is 0-3.
De tripletten
Ruud, Roelof en Duco Broersma gaan voortvarend van start en komen op een 2-8 voorsprong, dan een vijf punter voor hun opponenten 7-8 en de spanning is terug. Dan 7-9, 8-9, maar meer punten geven ze niet weg en de eindstand is 8-13. Gerrit, Annemarie en Rein komen met 4-0 achter, dan 4-5 en weer achter 7-5. De stand wordt gelijkgetrokken 7-7 en daarna in winst omgezet 7-13. Nu is het 0-5 voor Boulegoed en is het kampioenschap binnen.
Nu wil het Boulegoed-team meer en gaat voor een 8-0 overwinning.
De doubletten
Ruud en Siebrig maken korte metten met hun tegenstanders, na een 1-0 achterstand bouwen ze een voorsprong op tot 1-9, het wordt nog 4-9 maar ze sluiten het af met een 4-13 overwinning. Rein en Duco laten hun tegenstanders bij een 1-7 voorsprong terugkomen tot 6-7, dan 6-10, 8-10 maar met nog drie punten erbij voor Rein en Duco is de winst binnen 8-13. Roelof en Gerrit lijken een dikke overwinning te behalen. Bij een 2-10 voorsprong liggen ze met twee boules en met nog drie ballen te plaatsen lijkt het een gelopen partij. Maar het lukt niet. Met 5, dan 3 en 4 punten voor de tegenstanders wordt de partij toch nog verloren met 13-12.
De einduitslag 1-7 betekent weer een kampioenschap voor het NPC team van Boulegoed dat net als vorig seizoen niet één wedstrijd verloor. Twee seizoenen achter elkaar ongeslagen kampioen, een super prestatie. Na deze mooie overwinning werd het team gehuldigd door de bestuursleden Adrie en Karel Visser die de gehele dag aanwezig waren om de spelers te ondersteunen. Het team ontving een prachtig bos bloemen en de champagne vloeide rijkelijk. Thuisgekomen werd de dag feestelijk voortgezet in de kapschuur van Roelof. Er werd geproost samen met voorzitter Cees Stam en Marjolein die overheerlijke pizza’s voorzette voor deze kampioenen.
Samen met de invallers Frans Jan en Hessel was het weer een top seizoen.
