zaterdag 18 januari 2025

Sport

2024-12-03 16:37:00
sport fc Harlingen

Fc Harlingen naar Leeuwarden

3 december 2024

Zondag gaat fc Harlingen in de laatste speelronde voor de winterstop op bezoek in Leeuwarden. Daar wacht op sportpark Nylân de zestiende ontmoeting met LVV Friesland.

De ploeg uit Leeuwarden staat op een zesde plaats met een voorsprong van vijf punten op fc Harlingen en deelde afgelopen de punten met Emmeloord. Als de Leeuwarders de punten in eigen huis houden, blijven ze meedraaien in de middenmoot.

Fc Harlingen boekte vorige weekend voor de tweede keer op rij een overwinning. Cyrus Boerman en Mart Beuker zorgden voor de doelpunten. Als onze mannen zondag de kansen die ze krijgen ook weten te benutten, dan kunnen de punten wel eens mee naar huis gaan.

Vorig seizoen werden de toeschouwers nog getrakteerd op een heerlijke pot voetbal met veel kansen aan beide kanten en bleef het dankzij twee uitblinkende keepers 0-0.

Leeuwarden is niet zo ver, dus wat zou het mooi zijn als de supporters massaal de A31 'oversteken' om de mannen aan te moedigen. De aftrap op sportpark Nylân is zondag om 14.00 uur.

 

Op eigen veld kreeg men het Drentse Smilde '94 uiteindelijk met 3-1 op de knieën.            (Foto: Dorus Breidenbach)

 

  • Delen: