JO19
JO19-1 ging op bezoek bij de nummer drie van de ranglijst FC Burgum. Het werd een niet al te beste wedstrijd waarin de punten verdeeld werden. Het bleef 0-0. Met nog een wedstrijd te gaan is JO19-1 onbereikbaar voor de rest van de ploegen. Ze eindigen als eerste in deze eerste fase en gaan dus door in de beker en plaatsen zich voor de promotiepoule na de herfstvakantie. In deze poule komen alle nummers een en twee van de hoofdklassen. Voor JO19-2 staat morgen wel een belangrijke wedstrijd op het programma. Na de 0-3 overwinning van afgelopen zaterdag staan ze met 15 uit 6 samen met Berlikum op een gedeelde eerste plaats. Berlikum heeft een iets beter doelsaldo. De wedstrijd morgen tegen LAC Frisia is beslissend. Kan JO19-2 de volgende ronde voor de beker nog halen? Hun thuiswedstrijd begint om 10.30 uur.
JO17
Voor JO17-1 stond de uitwedstrijd tegen Be Quick 1887 op het programma. Zeerobben kon geen vuist maken en verloor met 1-7. Morgen weer een uitwedstrijd. Dit keer tegen SJO FC Dalfsen. De wedstrijd van JO17-2 ging helaas niet door.
JO15
En alweer boekte JO15-1 een overwinning. Dit keer werd er met 8-0 van d’Olde Veste gewonnen. Morgen de lastige uitwedstrijd tegen CVVO. S.F. Deinum bleek een maatje te groot voor JO15-2. Zeerobben verloor met 1-8 maar is inmiddels wel een mooie teamfoto rijker.
JO14
JO14-1 liet met name in de eerste helft teveel kansen liggen tegen koploper SJO Oudega/HJSC/Heeg en verloor uiteindelijk met 4-1. JO14-2 verloor thuis met 1-5 van S.F. Deinum.
JO13
JO13-1 verloor in Leeuwarden met 5-1 van LAC Frisia. Morgen de laatste wedstrijd van de eerste fase thuis tegen Oosterwolde.
JO12
JO12-1 speelde een spannende wedstrijd tegen ONS en trok die met 2-1 winst over de streep. JO12-2 kwam met een keurige 1-3 overwinning terug uit Bolsward en JO12-3 verloor thuis met 1-3 van Leovardia.
JO11
JO11-1 kon de stunt van een week eerder tegen FC Burgum deze zaterdag niet herhalen. Ze leden een onnodige 2-3 nederlaag tegen vv Heerenveen. JO11-2 won met maar liefst 1-6 van Blauw Wit en gaat als koploper de laatste speelronde in. JO11-3 was niet opgewassen tegen SJO AVC/Tzummarum en verloor met 16-0.
JO10/JO9/JO8
Binnen deze groep komt Zeerobben met acht teams uit. Maar daar gaat binnenkort verandering in komen. “Wie bloeit die groeit” zegt men wel. Zeerobben hoopt na de herfstvakantie weer extra teams te kunnen inschrijven. Binnen deze groepen worden er geen standen bijgehouden. Het draait hier om het vergroten van het spelplezier van de pupillen aldus de regels van de KNVB. Toch is het gejuich bij de doelpunten er niet minder om. De kinderen zijn fanatiek en weten aan het einde van de wedstrijd precies hoeveel het staat en aan het einde van de competitie weten ze ook precies op welke plaats ze zijn geëindigd.
De dag van morgen
Morgen voor veel teams de laatste speelronde van de eerste fase waarna de herfstvakantie begint en veel teams twee weken vrij zijn. Maar morgen eerst nog maar eens twaalf thuis- en dertien uitwedstrijden. Dat zal ongetwijfeld weer voor een hoop reuring op het Oostersportpark zorgen. De weersvoorspellingen zijn wederom goed. En met ook nog eens de Waddenrobkes in aantocht kan niks de mooiste dag van de week nog in de weg staan.
‘Girlpower’ bij de wedstrijd van JO10-1 tegen Workum. (Foto: Wies Procee)
