woensdag 14 oktober 2026

Sport

2026-03-05 10:14:00
Zeerobben

Waddenrobkes luiden het voorjaar in

5 maart 2026

Het is weer zover. De najaarscompetitie voor de Waddenrobkes met als afsluiting de line-up met Zeerobben 1 ligt alweer ver achter ons. De wintercompetitie is onlangs afgesloten met een leuk toernooitje in de Waddenhal met voor iedereen een mooie gouden medaille. Nu is het tijd voor de voorjaarscompetitie.

Afgelopen woensdag is een start gemaakt met de buitentrainingen. En hoe. Met bijna veertig kinderen lijkt de rek er nog lang niet uit. Het aantal Waddenrobkes neemt nog steeds toe. Het kleutervoetbal is razend populair bij Zeerobben. De trainingen zijn elke woensdagmiddag van 17.00 tot 18.00 uur op het Oostersportpark en vanaf zaterdag 7 maart spelen de Waddenrobkes ook weer de landencompetitie. Een mooi moment voor jongens en meisjes om in te stappen en kennis te maken met het kleutervoetbal bij de Waddenrobkes. 

Het was op de eerste buitentraining meteen alweer volle bak. De kinderen stonden te popelen om weer lekker buiten te trainen en zaten weer vol energie. De trainers waren er klaar voor en stonden met een team van zes trainers klaar om de kinderen te helpen bij de leuke uitdagende voetbalspelletjes. Zaterdag begint de landencompetitie met de vlaggenparade om 09.00 uur. 

 

Het kleutervoetbal bij Zeerobben is en blijft razend populair. Tijdens de eerste buitentraining waren er alweer bijna veertig jongens en meisjes.             (Foto: Frans Bode)

  • Delen: