Bij Zeerobben is daar over nagedacht en kregen de clubscheidsrechters mede daarom nog maar weer eens extra aandacht die ze meer dan verdienen. Onder leiding van scheidsrechterscoördinator Sander Helvrich werd een opfrisavond gehouden waarbij de nieuwste spelregelaanpassingen onder de aandacht werden gebracht.
Tevens werd van die gelegenheid gebruik gemaakt om de door de Vriendenclub aangeboden regenjasjes uit te reiken. Speciale tenues van Spaansen hadden ze al, maar die mooie kleding moet onder regenachtige omstandigheden ook beschermd worden en daartoe deed Sander niet tevergeefs een beroep op de Vriendenclub.
Een mooi stel, dat alle zaterdagen actief is op het Oostersportpark en zo rond de week van de scheidsrechter best recht heeft op deze extra aandacht. En wil jij ook graag voetballers faciliteren in de uitoefening van hun hobby? Sander Helfrich heeft vast nog zo’n mooi kledingsetje in de kast liggen en helpt belangstellenden graag op weg bij het in goede banen leiden van jeugdwedstrijdjes.
(Foto: Frans Bode)
