Vervolgens kregen de jonge spelertjes een rondleiding langs plekken waar je normaal gesproken niet mag komen, maar vandaag dus wel. Vooral de behandelkamer maakte veel indruk, hier werden de spelers behandeld en getaped.
Snel naar het hoofdveld waar JO10-2 zelf aan de slag kon. Samen met de spelers en trainers werden trucjes geoefend, panna’s gegeven en penalty’s genomen. En zoals het hoort na hard werken, stond er voor de kinderen patat met ranja klaar in de kantine.
Toen de laatste patatjes op waren, was het tijd voor het hoogtepunt: de line-up. Iedereen had al een favoriete speler uitgekozen en vol trots liepen ze hand in hand met hun helden het veld op. Op de middenstip kregen ze een welverdiend applaus van het vele publiek. Daarna zochten de jonge fans een plekje op de tribune om de wedstrijd te bekijken en zagen ze hoe fc Harlingen 1 de middag compleet maakte met een overtuigende 5-1 overwinning. Een dag om niet snel te vergeten.
De jonge spelers van JO10-2 stralen naast hun helden van het eerste elftal na een onvergetelijke middag. (Foto: E.c.A)
