Gehoopt wordt dat het deze keer een competitie met veertien ploegen zal worden, maar gevreesd moet worden dat het er weer dertien zullen zijn, met als gevolg dat er elk speelweekend één team vrij zal zijn.
Hoe dan ook, de tweede klasse zal weer een mooie Friese klasse zijn met aansprekende clubs. Zeerobben 1 gaat zich er vanaf 9 augustus op voorbereiden, onder leiding van de nieuwe trainers Fred de Boer en Oane Westra. En die trainers treffen ook een behoorlijk vernieuwde selectie, met vooral veel uit eigen gelederen doorgestroomde jeugd. Het wordt op voorhand interessant om te volgen tot welke basisformatie dit uiteindelijk zal gaan leiden.
In de weken tot aan de start van de competitie op 20 september, zal de A-selectie steeds driemaal per week trainen en op de zaterdagen een oefen- of bekerwedstrijd spelen.
De trainingen zijn steeds op maandag, dinsdag en donderdag om 20:00 uur. Het wedstrijdprogramma ziet er als volgt uit: zaterdag 16 aug. Zeerobben 1 – Flevo Boys 1; zaterdag 23 aug. Workum 1 – Zeerobben 1; zaterdag 30 aug. Bekerwedstrijd; zaterdag 6 sept. Bekerwedstrijd; zaterdag 13 sept. Bekerwedstrijd; zaterdag 20 sept. Aanvang competitie.
De indeling van de bekerpoules wordt bekend gemaakt op vrijdag 1 augustus. Een week later volgt het speelschema van de competitie.
