Op vrijdagmiddag vermaakten de jongste jeugd zich prima met de zeskamp. De waterglijbaan deed goede zaken deze middag want het was erg warm. Op hetzelfde tijdstip was er voor de iets oudere jeugd een nieuw onderdeel aan het programma toegevoegd. Expeditie Zeerobben was ondanks de hitte een groot succes. Het kwam aan op snelheid, kracht en samenwerking. Onderdelen waren onder andere touwtrekken, pijl en boogschieten, voelen en proeven en circuit. De jeugd ging ervoor en was ondanks de hitte bloedfanatiek.
Ondertussen hadden de foodtrucks zich opgesteld rondom de kantine en deden goede zaken. Een hapje en een drankje met het hele gezin in het zonnetje is precies waar Smakelijk Zeerobben voor bedoeld was. Aansluitend zorgden de kaatsers voor een fanatieke afsluiting van de vrijdag onder de muzikale klanken van Dicky Power.
Zoals altijd op zaterdag vroeg het Bode toernooi met weer heel veel jeugd. Rond 12.00 uur kon Mathijs Vrieswijk samen met Meike Bode de prijzen uitreiken. Aansluitend weer de strijd om de Tinus Booij Penaltybokaal. Voor velen het hoogtepunt van de dag. De keepers Anita Boutsma en Lanvin Warmerdam hadden hun handen meer dan vol aan de penaltyspecialisten.
Het “Boompie” Jan Boomsma toernooi zorgde weer voor een familiaire sfeer. Kosten nog moeite waren bespaard door velen en de teams zagen er weer verrassend mooi uit. Op het terras zorgde Rintje Kas voor een heerlijk sfeertje. Ondertussen waren de spelers en staf van het 2e door alle aanwezigen feestelijk binnengehaald na hun winst in de finale van de nacompetitie op The Knickerbockers waardoor promotie naar de 1e klasse een feit was. Ook spelers en begeleiding van JO19-1 werden op het terras gehuldigd in verband met het behaalde kampioenschap en de bekerwinst. Na de huldiging van beide ploegen was entertainer Gaatze Bosma inmiddels gearriveerd en hij zorgde ervoor dat de dag in stijl werd afgesloten. Een geweldig einde van een mooi seizoen en van wederom heerlijke familiedagen.
Prijswinnaars bij het kaatsen Sil van der Geest, Luna v.d. Bosch en Niec Aalders. (Foto: Frans Bode)
Team Engeland bij de Waddenrobkes werd winnaar van de Bode Trofee. (Foto: Wies Procee)
De prijswinnaars bij de penalty bokaal waarbij de Tinus Booy Penalty bokaal dit jaar door Sven Bambach werd gewonnen. (Foto: Wies Procee)
Het team van De PilsPuntMutsen mocht uit handen van de familie Boomsma de wisselbeker in ontvangst nemen. (Foto: Frans Bode)
