JO7-JO8-JO9
Zaterdag komen de jongens en meisjes van JO7 in actie op sportpark De Binning in Arum. In toernooivorm nemen zij het op tegen teams van SJO Arum/Stormvogels, Mulier en SJO AVC/Tzummarum. JO9-1 was zowel uit bij SDS JO9-2 als thuis tegen SC Bolsward JO9-2 op schot. In beide wedstrijden vielen er veel doelpunten.
JO11-JO13
JO11-1 boekte een overtuigende 0-7 zege bij Beetgum en stijgt naar plek vier. De uitslag van de inhaalwedstrijd van afgelopen donderdagavond tegen Zeerobben volgt later. JO11-2 speelde een spannende pot tegen SC Bolsward JO11-3, die eindigde in 5-5. JO13-1 verloor nipt met 3-1 van SC Bolsward JO13-2.
JO15-1-JO17-JO19
JO15-1 blijft in vorm met overwinningen op Heerenveense Boys (0-3) en SC Joure (1-4), goed voor de tweede plaats. Ook JO17-1 liet geen steek vallen en won knap met 1-3 van Workum. Zaterdag wacht thuis de topper tegen koploper SJO RVLC. JO19-1 zag wederom de wedstrijd tegen SC Stiens afgelast worden door de tegenstander.
Programma
Vanwege het 100-jarig bestaan van muziekvereniging Hosanna is er zaterdagavond een feestelijke taptoe op de velden van fc Harlingen. Vanaf 19.00 uur zijn er optredens van onder andere Advendo Sneek, Showband JHHK Urk en natuurlijk Hosanna zelf. Het evenement is gratis toegankelijk.
Let op: door dit programma zijn veel voetbalwedstrijden verzet en zijn er alleen in de ochtend thuiswedstrijden.
In Workum zet fc Harlingen JO17-1 de winnende reeks voort. (Foto: E.c.A)
