zaterdag 24 mei 2025

Sport

2025-04-24 09:34:00
Zeerobben

Businessclub steekt JO12 in het nieuw

24 april 2025

Nadat kortgeleden de drie JO11 teams de show stalen met hun nieuwe shirts met sponsoropdruk van Autocentrum Harlingen en GroundhopXL, was het nu de beurt aan de drie teams van JO12. Zij werden in het nieuw gestoken door de Businessclub van Zeerobben.

Zeerobben JO12-1 komt uit in de eerste klasse, JO12-2 in de derde en JO 12-3 in de vierde klasse. Alle drie zijn ze net begonnen aan de vierde fase en daar presenteren ze zich nu dus in een prachtig nieuw tenue.

Daar waar de netwerkactiviteiten van de Businessclub zich vooral afspelen rond de wedstrijden van Zeerobben 1, het jaarlijkse Spaanse trainingskamp en speciale evenementen zoals de Meet & Greet, laat de sponsoring van de shirts van de JO12 zien dat de budgetten die worden opgebracht door de Businessclub veel breder steun verlenen binnen de vereniging. Dat is geheel in lijn met de afspraken die daar bij de oprichting van de Businessclub, nu precies tien jaar geleden, over werden gemaakt. Tien jaar geleden? Jazeker, de uiterst succesvolle Businessclub van Zeerobben bestaat dit jaar alweer tien jaar en daar zal binnenkort nog meer aandacht aan worden gegeven.

 

Voor nu richt de aandacht zich op de JO12. Men hoopt dat de nieuwe shirts inspiratie bieden voor de rest van het seizoen in fase 4 van de competities. Succes jongens en meiden. Jullie staan er netjes op.

 

(Foto: Frans Bode)

  • Delen: